ביובית שאיבות ופתיחת סתימות 24 שעות
שאיבת הצפת מים

הצפות מים בחורפים האחרונים מראה כי בזמן קצר כמויות גדולות באזורים שונים,ראינו בחורפים האחרונים כי השינוי דורש גישה מהירה וזה אצלנו נלקח בחשבון כלומר בשיחת הטלפון להזמנת הביובית אנו לוקחים מאוד ברצינות את נושה הזמנים ומתאמים לפי היכולת שלנו בימיים לחוצים שכאלה גם אם לא באפשרותנו לקבלת הזמנה יימסר ללקוח באחריות ובכנות על מנת לא לגרום באיחור לנזקים ללקוח.

חייגו 24 שעות : 052-917-0090

למטרת שאיבת הצפות אנו מגובים בצנרת ארוכה לשאיבה רחוקה מהכביש ואין יכולת הביובית להגיע קרוב כאן נאלצים לפתוח צנרת ארוכה להגעה עד מקור ההצפה ולבצע שאיבת וואקום מהירה.

מומלץ לא להמתין בחורף בפרט, לאחר זיהוי הצפה להזדרז להזמנת ביובית ולא לקחת סיכונים במיוחד החניונים המגלים הצפה קלה לתת יחוס מהיר.

שאיבת מים במרפסות – שאיבת מים בחצרות – שאיבת מים בגגות – שאיבת מים במגרשים – שאיבת בורות ספיגה – שאיבת מים בשטחים ציבוריים לפי דרישת הלקוח

ביובית
ביובית שאיבות ופתיחת סתימות 24 שעות
חייגו 24 שעות : 052-917-0090

ביובית לפתיחת סתימות קלות וקשות הכולל שורשים מגבונים הוצאת לכלוכים

הורקת מים מהמטבח – השלכת שאיריות מזון

הורקת מים בשירותים – השלכת מגבונים

הורקת מים במקלחת – נשירת שיער

הורקת מים מכונת כביסה – גושים של אבקת כביסה

שילוב ורקת מים המגיע לבורות הביוב דרך צנרת משותפת בבנייני מגורים משותפים ולכן שטיפת קווי ביוב לאחר פתיחת סתימה מומלץ רק במידה ויש הצטברויות של שומנים (שאריות מזון) בתוספת (מגבונים) יוצר גושים הגורמים לסתימות בדרך כלל. חייגו 24 שעות : 052-917-0090

ביובית שאיבות ופתיחת סתימות 24 שעות
שאיבת הצפת מים